رفتن به نوشته‌ها

مقدمه ( داستان ظهور )

همیشه این سوال را در ذهن داشتم که چگونه آخرالزمان اتفاق خواهد افتاد؟ آیا یک روز از خواب بلند می‌شوم و می‌بینم که دنیا بهم ریخته است و عده‌ای در حال فرار کردن و عده‌ای دیگر در حال کشتار مردم هستند؟

آیا صدای فریادهایی را می‌شنوم که توأمان با وحشت و ترس فریاد می‌زنند لشکر سفیانی در حال آمدن است ؟ یا اینکه می‌شنوم که می‌گویند مهدی در مکه ظهور کرده و مردم فوج فوج به سمت او می‌گرایند؟ آیا همه‌چیز ناگهانی رخ خواهد داد و دنیا به‌یک‌باره شاهد چنین تحول عظیمی خواهد بود؟

این سوالات همواره آزارم می‌دادند و هیچ‌گاه نمی‌توانستم بپذیرم که چنین خواهد شد. این غیرمنطقی بود که به ناگاه جنگی تمام‌عیار دنیا را در بربگیرد و منجی ظهور کند! به همین دلیل به بررسی گسترده آیات و احادیث مرتبط با آخرالزمان و ظهور منجی پرداختم و متوجه شدم که بین نشانه‌ها و دلایلی که برای ظهور گفته می‌شود نظم و پیوستگی خاصی وجود دارد که اگر به‌صورت منطقی به آن‌ها نگاه کنیم داستانی را خواهیم دید که بیانگر چگونگی رخداد ظهور است.

پیشگویی تنها در گستره دانش خداوند است و هیچ انسانی نمی توانند ادعا کند که توانایی پیشگویی وقایع را دارد، این کتاب با بیانی داستانی مبتنی بر احادیث ظهور به پیشبینی (محاسبات عقلی-منطقی) قدم به قدم وقایع جهان بعد از سال 2018 پرداخته است و هیچ تضمینی مبنی بر رخداد وقایع گفته شده در کتاب وجود ندارد.

از خداوند منان تمنا دارم تا بنده و تمام عزیزانی که صادقانه در مسیر زمینه سازی ظهور بقیه الله در حال تلاش اند را مورد الطاف الهی خود قرار داده و ما را جز ثابت قدمان  در مسیر ولایت و امامت ایشان و از موثران در زمینه سازی ظهور امام مهربانی ها قرار دهد.

به امید روزی که جهان با درخشش ظهور آن حضرت روشن گردد!

و السلام علی من اتبع الهدی

                                                                                  

منتشر شده در داستان ظهورکتابمهدویت

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *